Rozpocznij karierę w jednym z naszych sklepów!

 

Mamy dla Ciebie szeroki wybór stanowisk i możliwości rozwoju kariery.

 Wszystkie stanowiska w JYSK objęte są profesjonalnym programem szkoleniowym. 

Znajdź pracę dla siebie!

Sklepy

Rozpocznij karierę w jednym z naszych sklepów!

 

Mamy dla Ciebie szeroki wybór stanowisk i możliwości rozwoju kariery.

 Wszystkie stanowiska w JYSK objęte są profesjonalnym programem szkoleniowym. 

Znajdź pracę dla siebie!

Sklepy

Patrycja Szkudlarek- Sprzedawca

Pracę w JYSK rozpoczęłam w lutym 2017 roku. Na początku byłam zatrudniona na 3/4 etatu. To, co mnie pozytywnie zaskoczyło, to bardzo szybkie otrzymanie umowy na czas nieokreślony- było to dla mnie bardzo ważne. Aktualnie pracuję w pełnym wymiarze godzin, w jednym z łódzkich sklepów.

Będąc w pracy chce się w niej dobrze czuć, a świetna atmosfera w JYSK powoduje, że każdego dnia rozpoczynam pracę z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. To w niej lubię najbardziej.

 

Sprzedawca

Łukasz Kapuściński- Opiekun Magazynu

W 2017 roku rozpocząłem swoją przygodę z JYSK na stanowisku Sprzedawcy. Od pierwszych dni mogłem liczyć na moich Kolegów z pracy, byli zawsze bardzo pomocni i mocno mnie wspierali. Dzięki temu, że przekazywali mi mnóstwo wiedzy i oczywiście swojej chęci rozwoju, awansowałem na stanowisko Opiekuna Magazynu. 

Na tym stanowisku mam możliwość wychodzenia z własnymi inicjatywami i pomysłami. Dzięki temu czuję, że jestem częścią firmy.

Opiekun Magazynu

Patrycja Strzelecka- Zastępca Kierownika Sklepu

Będąc jeszcze na studiach zatrudniłam się w JYSK na stanowisko Sprzedawcy. Bardzo zaskoczyło mnie podejście do klienta, które wyróżnia JYSK wśród innych firm. Wiedziałam wtedy, że chce się rozwijać i związać z firmą na dłużej, gdyż codzienny kontakt z ludźmi daje mi wiele satysfakcji.

Dzięki pracy na aktualnym stanowisku Zastępcy Kierownika każdego dnia rozwijam swoje umiejętności managerskie. Codziennie uczę się czegoś nowego, wciąż poszerzając swoją wiedzę w obszarze zarządzania sklepem i zespołem.

Zastępca Kierownika Sklepu

Damian Mularczyk- Kierownik Sklepu Stażysta

Moją przygodę z firmą JYSK rozpocząłem jako praktykant i od pierwszych dni tak ją polubiłem, że po ukończeniu praktyk zatrudniłem się w JYSK jako Sprzedawca. Otrzymałem ogromne wsparcie, które pozwoliło mi awansować na stanowisko Opiekuna Magazynu, a następnie Zastępcy Kierownika Sklepu. Już w tamtym momencie zdałem sobie sprawę, że chce prowadzić własny sklep i dbać o rozwój innych pracowników tak, jak moi koledzy dbali o moje szkolenie. 

Dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w programie SMT, przygotowującym do pełnienia roli Kierownika Sklepu. Po 9 miesiącach programu zdałem certyfikację i otrzymałem swój wymarzony sklep. 

Kierownik Sklepu- Stażysta (SMT)

Katarzyna Roguś- Kierownik Sklepu

W 2001 roku, zatrudniając się jako Sprzedawca w JYSK zakładałam, że "przyszłam tylko na chwilę". Jednak ta chwila zamieniła się w kilkanaście lat w poczuciu stabilizacji i pracy w zgranym zespole pracowników, którzy spotykają się nie tylko w pracy, ale również chętnie spędzają ze sobą swój wolny czas. W trakcie mojej kariery w JYSK przeszłam przez prawie wszystkie stanowiska sklepowe, pracując przy tym w różnych sklepach i szkoląc potencjalnych, przyszłych Kierowników Sklepów.

Obecnie pracuję i zarządzam sklepem w Łodzi, największym sklepem w Polsce. 

 

Kierownik Sklepu

Agnieszka Biernat- Kierownik Regionalny- Stażysta

Zawsze ważny był dla mnie rozwój siebie jako Kierownika Sklepu jak i moich współpracowników. Dlatego też od początku pracy brałam czynny udział we wszystkich edycjach programu szkoleniowego SMT. Mam na swoim koncie kliku ”wychowanków”, którzy z sukcesami pełnią funkcję Kierowników Sklepów. Jednak rozwijając innych, rozwijałam też siebie, dlatego zdecydowałam się na dalsze wyzwania.

Udział w programie szkoleniowym DMT pozwala mi spojrzeć na funkcjonowanie sklepu z szerszej perspektywy i krok po kroku przygotować się do pełnienia roli Kierownika Regionalnego.

Kierownik Regionalny- Stażysta (DMT)

Marcin Krzeszewski- Retail Store Supporter

W JYSK pracuję od 2006 roku, kiedy to rozpocząłem pracę jako Sprzedawca. Do objęcia stanowiska Kierownika Sklepu miałem szansę pełnić wszystkie funkcje w sklepie. Aktualnie pełnię rolę Retail Store Supportera i wspieram ponad 40 sklepów w swoim regionie.  

Poprzez swoją pracę ”dokładam się” do widocznego rozwoju firmy i pracujących w niej ludzi, a to przynosi mi bardzo dużo samozadowolenia. Wielozadaniowość mojego stanowiska jest dla mnie impulsem do stałego rozwoju samego siebie.

Retail Store Supporter

Artur Waler- Kierownik Regionalny

W JYSK pracuję od 2009 roku, moim pierwszym stanowiskiem było stanowisko Sprzedawcy na ½ etatu. Chcąc się dalej rozwijać awansowałem na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu, byłem uczestnikiem programu SMT, po czym otrzymałem promocję na stanowisko Kierownika Sklepu. Dalej rozwijałem swoje umiejętności menedżerskie, kończąc studia podyplomowe w obszarze zarządzania i już od 3 lat pracuję jako Kierownik Regionalny.

Kierownik Regionalny

Adrian Dróżdż- Dyrektor Sprzedaży - Stażysta (RMT)

Swoją karierę w JYSK rozpoczynałem od stanowiska sprzedawcy. Miałem okazję pracować na niemalże każdym stanowisku w firmie, rozwijając swoje umiejętności, aż do objęcia funkcji Kierownika Regionalnego. Jednak cały czas chcę się dalej rozwijać, dlatego aktualnie jestem uczestnikiem programu rozwojowego RMT, który przygotowuje mnie do pełnienia roli Dyrektora Sprzedaży.

Dyrektor Sprzedaży - Stażysta (RMT)

Piotr Kotulski- Dyrektor Sprzedaży

 

Swoją karierę w JYSK rozpoczynałem od stanowiska Zastępcy Kierownika Sklepu w Koszalinie. Dzięki swojemu zaangażowaniu i chęci rozwoju objąłem funkcję Kierownika Regionalnego. Byłem również uczestnikiem programu rozwojowego Retail Manager Trainee, aby móc objąć aktualne stanowisko Dyrektora Sprzedaży w obszarze północno- wschodniej Polski.

Dyrektor Sprzedaży